Посета републици Македонији

Дана 09. септембра 2009.године делеагација из Србије посетила је Македонију, односно Институт за тутун у Прилепу. Домаћини су били проф. др Kiril Filiposki директор овог Института И проф. др Миле Пешевски са земјоделског факултета и храна из Скопља. У делегацији из Србије били су директор Института за економику пољопривреде из Београда проф. др Драго Цвијановић и декан Пољопривредног факултета из Земуна проф. др Небојша Ралевић, као и професори са Пољопривредног факултета из Земуна: проф. др Драгић Живковић, диреkтор Агроекономског одсека, проф. др Ивана Ралевић – Љубеновић, проф. др Сретен Јелић.
Као резултат посете, проистекао је уговор о научно-пословној сарадњи која ће се одвијати у правцу:

• Израде заједничких пројеката
  • Заједничке издавачке делатности
  • Организације научних скупова у земљи и иностранству, као и многих других активности
put_u_makedoniju put_u_makedoniju_2