и пракса у служби аграра

макроекономска истраживања, микроекономска истраживања, саветодавство и едукација, издаваштво, статистика и информатичка подршка

Научна истраживања

Повезујемо науку и привреду

Предузећа из области пољопривреде и прехрамбене индустрије корисници су услуга Института, нарочито у областима: израде конкретних инвестиционих елабората и техничке документације, процене вредности капитала, увођења стандарда квалитета и др.

Трећи међународни научни Симпозијум "Agrosym 2012"

Драге колеге,

Задовољство нам је обавестити Вас да Пољопривредни факултет Универзитета у Источном Сарајеву иПољопривредни факултет Универзитета у Београду, a у сарадњи са:

Балканском асоцијацијом за заштиту животне средине (B.EN.A), Грчка

Академијом инжењерских наука Србије, Србија

Институтом за кукуруз “Земун поље“, Србија

Биотехничким факултетом Универзитета Црне Горе, Црна Гора

Научним друштвом аграрних економиста Балкана, Србија

Институтом за економику пољопривреде, Србија

организују Трећи међународни научни Симпозијум "Agrosym 2012", у временском периоду од 15-17. новембра2012. године, на Јахорини.

Симпозијум је научног карактера и на њему ће бити презентовани радови научних радника из земље и иностранства. Радовима ће бити обухваћене следеће тематске области:

• Заштита животне средине и органска пољопривреда
  • Сточарство
  • Биљна производња и заштита
  • Рурални развој и агроекономија

У прилогу Вам достављамо прво обавештење и образац за пријаву учешћа. Детаљније информације о Симпозијуму можете пронаћи на следећој web адреси: http://www.agrosym.unssa.rs.ba/

Овим путем Вас желимо и замолити да овај емаил прослиједите Вашим колегама који би могли бити заинтересовани да учествују у раду Симпозијума.
Срдачно Вас поздрављамо и очекујемо као драгог госта на Симпозијуму „Agrosym 2012“.
Организациони одбор Симпозијума „Agrosym 2012“

Прво обавештење  Agrosym 2012
Образац за пријаву учешћа