EU Water

Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у Месној заједници „Долово“

У сарадњи Института за економику пољопривреде из Београда и Института  “Тамиш“ из Панчева, 25. јануара 2011. одржан je едукативни тренинг по утврђеном програму у Месној заједници “Долово“ у Панчеву.  Присутним представницима циљне групе локалних  пољопривредних домаћинстава и удружења произвођача, обратили су се Мр Предраг Вуковић, из Института за економику пољопривреде из Београда, асистент координатора пројекта и сарадник на пројекту и Милета Станковић дип. инж. Директор Института „Тамиш“ из Панчева уз присуство Велибора Потребића дипл. инж. - Мастера, истраживача Института за економику пољопривреде из Београда.

едукациони тренинг у Месној заједници „Долово“ едукациони тренинг у Месној заједници „Долово“ едукациони тренинг у Месној заједници „Долово“