EU Water

Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Иваново

У сарадњи Института за економику пољопривреде из Београда и Института  “Тамиш из Панчева, 17. децембра 2010.  одржани су едукативни тренинзи по утврђеном програму у месним заједницама Омољица и Иваново.   Присутним представницима циљне групе локалних  пољопривредних домаћинстава и удружења произвођача, обратили су се др Владана Хамовић, координатор пројекта и сарадник на пројекту, Милета Станковић, в.д. директора Института „Тамиш“ уз присуство мр Велибора Потребића, истраживача ИЕП-а.

Пројекат EU.Water – Одржани едукациони тренинзи у месним заједницама Омољица и Иваново Пројекат EU.Water – Одржани едукациони тренинзи у месним заједницама Омољица и Иваново