Реализација пројекта „Унапређење финансијских знања и евиденције на пољопривредним газдинствима“, Институт за примену науке у пољопривреди, БеоградСИ
Реализација пројекта „Унапређење финансијских знања и евиденције на
по
љопривредним газдинствима", Институт за примену науке у пољопривреди, Београд

У оквиру реализације пројекта Министарства пољопривреде и заштите животне средине Републике Србије „Унапређење финансијских знања и евиденције на пољопривредним газдинствима"
(СИЖЕ пројекта ), дана 24.11.2016. године, у Институту за примену науке у пољопривреди, представници Института за економику пољопривреде Београд, Института за примену науке у пољопривреди, Београд и Пољопривредног факултета, Универзитета у Београду одржали су едукативну радионицу са темама везаним за методологију израде бизнис планова и израчунавање марже покрића на поЉопривредним газдинствима, вођење Књиге поља, унапређење трговања, финансирања и управЉања ризицима пословања на пољопривредним газдинствима(тема радионице)

IMG_0874-1 IMG_0889-1 IMG_0920-1
IMG_0920-1 IMG_0922-1 IMG_0964-1