Унапређење финансијских знања и евиденције на пољопривредним газдинствима град Смедерево
Реализација пројекта: Унапређење финансијских знања и евиденције на
пољопривредним газдинствима, град Смедерево

У оквиру реализације пројекта МПЗЖС Републике Србије „Унапређење финансијских знања и евиденције на пољопривредним газдинствима"
(СИЖЕ пројекта),дана 10.10.2016. године, у граду Смедереву, представници Института за економику пољопривреде Београд, Института за примену науке у пољопривреди, Београд и Пољопривредног факултета, Универзитеа у Београду, одржали су едукативну радионицу са темама везаним за: методологију израде бизнис планова и израчунавање марже покрића на пољопривредним газдинствима, вођење Књиге поља, унапређење трговања, финансирања и управљања ризицима пословања на пољопривредним газдинствима (теме радионице).

Smederevo 11 Smederevo 21 Smederevo 31
Smederevo 41