PROGRAM PODRŠKE ISTRAŽIVAČKIM, RAZVOJNIM I INOVATIVNIM IDEJAMA U ORGANSKOJ POLJOPRIVREDI
Na osnovu poslovno-tehničke saradnje, Institut za ekonomiku poljoprivrede objavljuje da su Centar za organsku proizvodnju SelenčaVojvođanski klaster organske poljoprivredeotvorili poziv u okviru  PROGRAMA PODRŠKE ISTRAŽIVAČKIM, RAZVOJNIM I INOVATIVNIM IDEJAMA U ORGANSKOJ POLJOPRIVREDI. Cilj ovog Programa je podrška u realizaciji i implementaciji istraživačkih aktivnosti u organskoj poljoprivredi tokom celokupnog procesa, od ideje do njene afirmacije u praksi.

Poziv je otvoren do 15. septembra 2015. godine i namenjen je poljoprivrednim proizvođačima, istraživačima, studentima svih nivoa studija i učenicima. Zainteresovani kandidati mogu aplicirati individualno ili u timovima (do 3 člana).

Javni Poziv (PDF)
Program Javnog Poziva (PDF)
Obrazac za dostavljanje predloga (DOC)