59.Међународни сајaм технике и техничких достигнућа (УФИ)

На 59. Међународном сајму технике и техничких достигнућа (УФИ), који је одржан на Београдском сајму у периоду од 11.05. до 15.05.2015. године, Институт за економику пољопривреде у сарадњи са Институтом Михајло Пупин из Београда, представио је Покретни роботизовани соларни електро-генератор. Овај уређај који омогућава производњу електричне енергије коришћењем соларне енергије има велике могућности коришћења у пољопривредној производњи, али и другим делатностима привреде. Наш штанд је, поред осталих, посетила и  делегација Амбасаде Румуније (господин Стефан Имре и господин Зоран Ђурковић).

Међународни сајам технике и техничких достигнућа (UFI), Београдски Сајам Међународни сајам технике и техничких достигнућа (UFI), Београдски Сајам