ДЕЛЕГАЦИЈА ИЕП-А НА ПРОСЛАВИ ВЕЛИКОГ ЈУБИЛЕЈА 60 ГОДИНА „АКИ“ ИНСТИТУТА ЗА ЕКОНОМИКУ ПОЉОПРИВРЕДЕ ИЗ БУДИМПЕШТЕ, МАЂАРСКА

Делегација Института за економку пољопривреде из Београда присуствовала је свечаности прославе великог јубилеја 60 година „АКИ“ Института за економику пољопривреде из Будимпеште, Мађарска. Свечана конференција је организована са радним називом: „Декада чланства у ЕУ - Лекције научене и путеви трасирани за развој пољпривредно прехрамбеног сектора“.
Великој свечаности присуствовали су гости из Аустрије, Бугарске, Чешке, Словачке, Словеније, Румуније, Пољске, Холандије и Србије. Свечана конференција је одржана у „Danubius Health Spa Resort Helia“ у Будимпешти, 07 октобра 2014 године.
Приликом боравка потписан је уговор о сарадњи ИЕП, Београд, и „АКИ“ института из Будимпеште. Делегацију ИЕП, Београд чинили су Директор ИЕП-а, Проф. др Драго Цвијановић, научни саветник и Мр Предраг Вуковић спец, истраживач сарадник.

DSCN0936 DSCN0937 DSCN0939 DSCN3837 DSCN3839