Делегација института на „петом научном и техничком партнерском форуму“, у Одеси – Еu.Water пројект

Делегација Института за економику пољопривреде из Београда у периоду од 11 до 15 октобра 2011 године боравила је у Одеси (Украина), на „Петом научном и техничком партнеском форуму“, а у склопу редовних активности на пројекту EUWATER – „Транснационални интегрисани менаџмент воденим ресурсима у пољопривреди за потребе хитне контроле Европских вода“.

Скуп је одржан на „Политехничком Универзитету Одеса“ Украина, у периоду од 12 до 14 октобра 2011. Учесници скупа су разменили искуства у досадашњем раду на пројекту и оценили постигнуте резултате у оквиру предвидјених радних пакета. Последњег дана домаћин скупа је организовао студијску посету једном успешном пољопривредним газдинству које примењује стандарде тзв. „добре пољопривредне праксе“ недалеко од Одесе. Делегацију Института за економику пољопривреде су представљали Пројект менаџер Проф. др Драго Цвијановић, Директор ИЕП-а, и Пројект координатор Мр Предраг Вуковић, истраживач – сарадник.