ДЕЛЕГАЦИЈА ИЕП-А НА СИМПОЗИЈУМУ „СЕКТОР ХРАНЕ У ЕВРОПСКОЈ УНИЈИ НАКОН ПОСЛЕДНЊЕГ ПРОШИРЕЊА – ЗАКЉУЧЦИ И БУДУЋНОСТ ЦАП-А“

У Рајгороду у области Мазурија у Пољској у периоду од 14 до 16 Јуна 2011. године одржан је семинар „СЕКТОР ХРАНЕ У ЕВРОПСКОЈ УНИЈИ НАКОН ПОСЛЕДНЊЕГ ПРОШИРЕЊА – ЗАКЉУЧЦИ И БУДУЋНОСТ ЦАП-А“. Скуп је одржан у хотелу „Кинеја“. Своје активно учешће на семинару узели су Директор Института за економику пољопривреде из Београда, Проф. др Драго Цвијановић, научни-саветник и Мр Предраг Вуковић, истраживач-сарадник. У току дводневног рада у три сесије разматрани су различити аспекти ове проблематике. Своје учешће на семинару имали су бројни представници из земаља чланица ЕУ али и бројних других. У току семинара домаћин скупа Национални Институт за економику пољопривреде и хране из Варшаве, Пољска организовао је и студијску посету ситему језера „Аугустоwска“.