Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у Старом Тамишу

У сарадњи Института за економику пољопривреде из Београда и Института  “Тамиш“ из Панчева, 08. фебруар 2011. одржан je едукативни тренинг по утврђеном програму у Старом Тамишу у Панчеву.  Присутним представницима циљне групе локалних  пољопривредних домаћинстава и удружења произвођача, обратили су се Мр Предраг Вуковић, из Института за економику пољопривреде из Београда, асистент координатора пројекта и сарадник на пројекту и Милета Станковић дип. инж. Директор Института „Тамиш“ из Панчева.