Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у Месној заједници „Јабука“

У сарадњи Института за економику пољопривреде из Београда и Института  “Тамиш“ из Панчева, 21. јануара 2011. одржан je едукативни тренинг по утврђеном програму у Месној заједници „Јабука” у Панчеву. Присутним представницима циљне групе локалних  пољопривредних домаћинстава и удружења произвођача, обратили су се Др Јонел Субић, помоћник директора Института за економику пољопривреде из Београда,  Мр Предраг Вуковић, асистент координатора пројекта и сарадник на пројекту из ИЕП-а и Милета Станковић, директор Института „Тамиш“ из Панчева.