Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Глогоњ

У сарадњи Института за економику пољопривреде из Београда и Института  “Тамиш“ из Панчева, 18. јануара 2011.  одржан je едукативни тренинг по утврђеном програму у месној заједници Глогоњ у Панчеву.  Присутним представницима циљне групе локалних  пољопривредних домаћинстава и удружења произвођача, обратили су се Др Јонел Субић, помоћник директора Института за економику пољопривреде, Београд и Мр Предраг Вуковић, асистент координатора пројекта и сарадник на пројекту, уз присуство Велибора Потребића дипл. инж - Мастер, истраживача ИЕП-а.

Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Глогоњ

Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Глогоњ Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Глогоњ