Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Качарево

У сарадњи Института за економику пољопривреде из Београда и Института  “Тамиш из Панчева, 12. јануара 2010.  одржан je едукативни тренинг по утврђеном програму у месној заједници Качарево у Панчеву.   Присутним представницима циљне групе локалних  пољопривредних домаћинстава и удружења произвођача, обратили су се Мр Предраг Вуковић, асистент координатора пројекта и сарадник на пројекту, Милета Станковић, в.д. директора Института „Тамиш“ уз присуство Велибора Потребића дипл. инж - мастер, истраживача ИЕП-а.

Пројекат EU.Water – Одржан едукациони тренинг у месној заједници Качарево