Извештај са одбране магистарске тезе

Славица Арсић, дипл. инж. пољ., је дана 11.марта 2010. године успешно одбранила своју магистарску тезу на Пољопривредном факултету Универзитета у Приштини, Зубин поток, Лешак, под називом ,,Значај маркентишког приступа у производњи јунећег меса и његова економска оправданост”, пред Комисијом у следећем саставу: Проф.др Јован Јовановић, ментор (редовни професор у пензији), Пољопривредног факултета Универзитета у Приштини, проф. др Драго Цвијановић, научни саветник Института за економику пољопривреде у Београду, председник, и Проф. др Милинко Миленковић, редовни професор Пољопривредног факултета Универзитета у Приштини, члан.

Извештај са одбране магистарске тезе Извештај са одбране магистарске тезе slavica_arsic_odbrana_magistarske_teze_2